Karaciğer Patolojisi Kurs 18 Mayıs 2024

Karaciğer Patolojisi
Değerli Ege Patoloji Derneği Üyeleri,

Hepato-Pankreato-Biliyer Patoloji Çalışma Grubu ve Ege Patoloji Derneği tarafından organize edilen “Karaciğer Patolojisi Kursu” 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü İzmir’de, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhiddin Erel Amfisi’nde gerçekleştirilecektir. Araştırma görevlilerimiz, yeni uzman olan hekimlerimiz ve karaciğer patolojisi ile ilgilenenler başta olmak üzere tüm meslektaşlarımızı toplantımızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildiririz. Kursumuza kayıt olmak için “Kayıt Başvurusu” bağlantısındaki formun doldurulması gerekmektedir.

Kursa kayıt olmak isteyen Ege Patoloji Derneği Üyelerinin web sitesinde kişisel veri sayfalarına girerek bilgilerini güncellemelerini ve aidat ödemelerini yapmalarını önemle hatırlatırız. Dernek üyesi olarak kayıt yaptıran ve indirimden yararlanan üyelerimizin kayıt onayı, aidat bilgisi kontrol edildikten sonra yapılacaktır. Program ve kayıt ile ilgili detayları toplantı görselinde bulabilirsiniz.

Ege Patoloji Derneği Yönetim Kurulu

Hepato-Pankreato-Biliyer Patoloji Çalışma Grubu ve Derneğimiz tarafından düzenlenen “Karaciğer Patolojisi Kursu”, Türk Tabipleri Birliği tarafından KRS34491 etkinlik numarası ile 6 TTB-STE/SMG kredi puanı verilerek akredite edilmiştir.Karaciğer Patolojisi Kursu